Ви є тут

Розвиток напрямків

Основою для ефективної роботи авіаційного та туристичного підприємства є правильно обрана стратегія і напрям діяльності. У випадку з авіакомпаніями і туристичними операторами - це правильно обраний напрямок (маршрут) і ринок для розвитку пасажирського та туристичного потоку. Як же правильно вибрати ринок? Питання цілком логічне і ми з радістю поділимося своїм досвідом у сфері авіаційної індустрії і складемо грамотний бізнес-план для розвитку компанії з «нуля», але тут ми порадимо з чого почати і як створити всі умови для сприятливого розвитку вже існуючих у авіакомпанії та туристичного оператора напрямків.

 

 

Під метою розвитку напрямку ми розуміємо підвищення ефективності комерційного та маркетингового розвитку авіа- та туристичного підприємства, і як наслідок, збільшення прибутковості та досягнення стратегічних завдань.

 

На початку роботи з будь-яким напрямком необхідно поставити певні завдання, які в наслідок сформують нам повне бачення ситуації і розставлять акценти.

 

Основні тези:

 

  • Необхідно визначити і розробити цільову програму управління для забезпечення оптимального підходу до розвитку нових та існуючих маршрутів (визначити категорії пасажирів / туристів, платоспроможність і розвиненість ринку, завантаженість ринку та його конкурентоспроможність, стратегічні цілі компанії та ін.)
  • Визначити можливості для збільшення або зменшення частотності нових та існуючих маршрутів
  • Аналізувати можливості і рентабельність парку ПС, послуги аеропортів і обслуговуючих компаній для визначення оптимальних умов для розвитку маршруту
  • Передбачити витрати на розробку маркетингового та рекламного плану для розвитку маршруту, витрати на обслуговування даного напрямку (зарплати персоналу, поточні та інші витрати на обслуговування ПС, в аеропортах та ін.)
  • Провести аналіз прогнозу розвитку маршрутної мережі на основі вище перерахованих даних

 

Але це далеко не повний список завдань, які необхідно поставити компанії для визначення стратегії розвитку нового або вже існуючого маршруту або напряму. У кожної задачі є свої індивідуальні особливості, свої «підводні камені», які потребують персональному підході і не будуть працювати на аналогічних прикладах.

 

Компанія Стиль Авіа підбирає індивідуальних підхід до кожного клієнта, партнера, до кожної поставленої задачі. Ми не працюємо шаблонами і не обмежуємо себе рамками. Наша мета - поділитися своїми знаннями і креативністю з Вами, разом досягти успіху і отримати унікальний досвід від роботи!

 

З нами можна зв'язатися за тел. +38 (044) 249 94 33 або написати на e-mail info@styleavia.com.ua.

 

Успіхів у бізнесі!