Ви є тут

Про нас

Style Avia (Стиль Авіа) - ми спеціалізуємося більшою мірою на наданні консалтингових послуг і представництві інтересів авіакомпаній, туристичних операторів та агентств та на території України, а також послуги з авіаперевезень і туризму.

 

МИ ГОТОВІ ЗАПРОПОНУВАТИ НАШИМ КЛІЄНТАМ ТА ПАРТНЕРАМ

 

 

ЧОМУ СТИЛЬ АВІА?

 

  • Ми несемо відповідальність за результат поставлених завдань і ефективність їх виконання
  • Наша допомога у визначенні максимально досяжного економічного ефекту від результатів діяльності компанії на ринку має практичні підтвердження
  • Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта і забезпечуємо досягнення високих економічних і комерційних показників на високому професійному рівні при повному адміністративному взаємодії з Замовником

 

Офіс компанії знаходиться в м Києві, але ми також маємо можливість надавати такі послуги в основних аеропортах та регіонах України - Київ (Жуляни), Київ (Бориспіль), Одеса, Львів через наших представників і партнерів.

 

Стиль Авіа використовує виключно клієнто- орієнтований підхід для забезпечення успішної діяльності наших клієнтів- партнерів у реалізації стратегій як забезпечення сталого зростання та підвищення прибутковості і рентабельності на ринку, так і так і оптимізації процесів, скороченню витрат компанії і в цілому для досягнення намічених стратегічних цілей, а також впізнаваності бренду на ринку послуг, що надаються.

 

Володіючи досить широкими зв'язками, можливостями і величезним потенціалом, ми прагнемо виконувати роботу ефективно, максимально продуктивно і завжди готові до плідної співпраці!

 

Наша команда - це тільки висококваліфіковані фахівці з багаторічним і унікальним досвідом роботи в авіакомпаніях і турагентствах на керівних посадах, які володіють усіма необхідними знаннями та навичками для компетентної і ефективної роботи в сфері авіації та туризму.

 

Якщо Ви шукаєте надійного партнера для розвитку бізнесу і бажаєте отримати вигоду з нашого унікального досвіду, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації про Стиль Авіа та послугах, що надаються за телефоном +38 (044) 249 94 33 або електронною поштою info@styleavia.com.ua.

 

Успіхів у бізнесі!