Ви є тут

Підбір турів

Здавалося б, що оригінального і особливого можна запропонувати на цьому поприщі? Начебто все вже придумано до нас і існує величезна кількість туристичних компаній, які надають подібні послуги на ринку. Однак ми можемо конкурувати з кожним з них!

 

ТУРПРОДУКТ ЧИ ТУРПАКЕТ?

 

Багато звикли пов'язувати ці поняття між собою, однак це омани. Туристичний продукт і туристичний пакет мають суттєві відмінності, про які ми розповімо в цьому розділі.

 

Туристичний продукт є сукупністю послуг, які необхідні для задоволення потреб і бажань туристів під час їх подорожі, які викликані цим подорожжю.

 

Ця послуга або комплекс послуг, які виникають із потреби, визначаються споживчим попитом і мають свою вартість, яка залежить від здатності задовольнити максимальну кількість споживачів. Тобто чим більше споживачів хочуть скористатися одним і тим же продуктом, тим більше вірогідність появи його на ринку.

 

Під туристичним продуктом мають на увазі наступні види його пропозицій на ринку:

  • Тур - туристична послуга в комплексі, виконання якої здійснюється відповідно до заздалегідь обраної програмою туристичної поїздки. Продається клієнту як одне нероздільне ціле.
  • Додаткові послуги - в які входять транспортно-екскурсійні послуги, оформлення страховок, паспортів та віз та ін.
  • Товари туристичного призначення - інформаційні матеріали різного призначення (карти, довідники, каталоги, словники та інше)

 

У свою чергу, туристичний пакет являє собою обов'язковий комплекс послуг, які надаються індивідуально або по груповому планом, пропонується для широкого продажу і має чотири обов'язкових складових:

  • Туристичний центр - локалізація туристичної послуги, яка викликає інтерес споживача
  • Транспорт - засіб пересування до туристичного центру
  • Послуги розміщення - комплекс послуг готелів з розміщення та надання харчування в турцентрів
  • Трансфер - перевезення в межах вибраного турцентру

 

Таким чином виходить, що турпакет є обов'язковою частиною туру, і, отже, турпродукту.

 

МИ ДОПОМОЖЕМО ЗОРІЄНТУВАТИСЯ НА РИНКУ

 

Компанія Стиль Авіа може запропонувати своїм клієнтам і партнерам широкий спектр послуг з організації та продажу туристичних продуктів з повним обслуговуванням туриста від моменту вибору до повернення з подорожі.

 

З деякими авіакомпаніями ми співпрацюємо безпосередньо, купуючи блоки місць на популярних туристичних напрямках, також є консолідаторами чартерних рейсів, що дозволяє нам запропонувати Вам конкурентну вартість у порівнянні з іншими туристичними операторами. Відносно розміщення в готелях - з деякими готелями ми також співпрацюємо безпосередньо, і можемо запропонувати максимально вигідну вартість проживання, а з рештою ми співпрацюємо через наших партнерів і можемо запропонувати Вам будь-який вид туристичного продукту в залежності від Ваших бажань!

 

Ми знаємо толк в якісних подорожах! Телефонуйте +38 (044) 249 94 33 або пишіть info@styleavia.com.ua

 

Подорожуйте в задоволення!