Ви є тут

Авіаквитки

Сьогодні забронювати і придбати авіаквитки не складає особливих труднощів будь-якому пасажиру від мала до велика. Причому зробити це можна просто не виходячи з дому, де б Ви не перебували –
просто зателефонувавши в касу авіакомпанії або туристичного агента, або ж просто скористатися послугами онлайн сервісів, які в достатній мірі заповнили віртуальний простір.

 

Здавалося б - що може бути простіше? Але хочемо відразу попередити Вас, що незважаючи на всю легкість поставленого завдання, можна наштовхнутися на «підводні камені».

 

ЯК КУПИТИ ДЕШЕВІ АВІАКВИТКИ БЕЗ «НАСЛІДКІВ»?

 

Абсолютно нормальне й логічне бажання кожного потенційного пасажира - це придбати авіаквиток за максимально менші гроші, при цьому отримати якісний сервіс і не витрачати багато часу і своїх нервів.

 

Багато хто з нас можуть з легкістю заявити: «У чому ж складність придбання авіаквитка? Існує величезна безліч он-лайн пошукачів в інтернеті! Заходь, шукай і купуй!». Однак ми змушені вказати на деякі особливості придбання квитків у такий спосіб. По-перше, необхідно розуміти, що первісна вартість авіаперельоту, яка висвічується при пошуку маршруту, може бути далеко не остаточною. Потрібно знати, що вартість авіаквитка складається не тільки з тарифу, який призначає перевізник (у деяких випадках ми може спостерігати рекламні трюки, такі як «Купи квиток за 1 гривню!»), але також включає в себе різного роду такси та збори, які стягують аеропорти і самі перевізники додатково. Також крім цього може стягуватися оплата за багаж, вибір місця та інші послуги. В наслідок чого, вартість Вашого перельоту може збільшитися в два, а то і в три рази!

 

По-друге, хочемо застерегти, що існує багато недобросовісних он-лайн ресурсів, які продавши Вам авіаквиток не несуть більше відповідальності за Ваш переліт і своєчасно не інформують пасажира про зміни в його перельоті. Наслідки цього можуть бути не найприємнішими як у фінансовому, так і моральному плані. Тому часто пасажиру доводиться самому перевіряти і сканувати відповідність польотних даних в його квитку з діючою інформацією на момент вильоту.

 

І по-третє, врешті-решт Ви можете витратити багато часу на пошук необхідного надійного ресурсу, який надасть Вам можливість купити авіаквиток за бажаною вартістю та який задовільнить всі необхідні умови.

 

 

ЧОМУ СТИЛЬ АВІА?

 

У свою чергу, ми пропонуємо нашим клієнтам економію в чистому вигляді. Ми зробимо всю роботу за Вас! Наше завдання - задовольнити всі запити і потреби нашого пасажира, надати максимально зручний і вигідний переліт, зберігши час і позбавивши від головного болю. Купуючи авіаквиток у туристичного агента, всю відповідальність за Ваш переліт несе агент, що позбавляє Вас від необхідності самостійно контролювати зміни на Вашому маршруті.

 

Забронювати переліт в будь-яку точку світу можна за телефоном +38 (044) 249 94 33 або електронною поштою info@styleavia.com.ua.

 

Приємних польотів!