Ви є тут

Авіаконсалтинг

КОНСАЛТИНГ в авіації та туризмі - чим і кому може бути корисний?

 

Kомпанія СТИЛЬ АВІА готова надати консультаційні послуги і поділитися своїм досвідом побудови бізнесу з клієнтами, які мають відкритий інтерес до авіаційної промисловості і бізнесу, пов'язаному з авіаперевезеннями і туризмом.

 

Ми готові допомогти своїм клієнтам досягти стратегічних цілей, розвинути бізнес, удосконалити бізнес-процеси різного напрямку та рівня, а також оптимізувати операційну діяльність, допомогти у вирішенні кадрових проблем.

 

Компанія не працює з шаблонними рішеннями і пропонує кожному клієнту виключно індивідуальний підхід до вирішення проблеми. До даного процесу залучаються досвідчені вузькопрофільні фахівці, що мають багатий досвід в авіаційному бізнесі.

 

Пріоритетом для нашої команди служить висока якість виконуваних робіт і повне задоволення інтересів і потреб замовника. Для аналізу проблеми враховуються не тільки фінансові та математичні показники, але також враховується характер проблеми, а найголовніше виявляються причини, усуненням яких і буде виходом зі сформованої ситуації. Тільки ефективна оптимізація ресурсів дозволяє досягти високих результатів.

 

Ми готові запропонувати свою допомогу і поділитися досвідом у наступних питаннях:

 

  • представлення інтересів авіакомпаній
  • розвиток існуючого бізнесу на нових ринках
  • оптимізація бізнес-процесів
  • підготовка персоналу
  • оцінка та управління ризиками
  • зв'язки з професійними та державними організаціями
  • комплексне представлення інтересів компанії на ринку України - впровадження та обслуговування представницького офісу, організація обслуговування в аеропортах, маркетинг і реклама

 

Наші пропозиції і досвід буде цікавий як авіакомпаніям, так і туристичним агентствам, які хочуть оптимізувати і розширити свій бізнес і досягти приємних результатів.

 

Команда Стиль Авіа - це фахівці, які займали керівні пости та відповідальні посади в авіакомпаніях. Наші висновки грунтуються на незалежному, об'єктивному аналізі і засновані на глибоких знаннях сфери на різних ринках Європи, Азії, Росії та ін.

 

Наша мета - побудувати базу знань і технологій по успішному впровадженню, просуванню і розвитку компанії у туристичній сфері та галузі авіаперевезень, допомогти грамотно створити і відкрити туристичну фірму та ефективне нею керувати.

 

Питання ціноутворення на наші послуги - ми вважаємо виключно з обсягів робіт, терміновості виконання завдань, конкретних цілей і бюджету виділяється для їх виконання. Тільки індивідуальний і гнучкий підхід до кожної роботи і кожного клієнта дозволить заощадити Ваш час і гроші. Наша чесна ціна за якісну роботу - саме те, що дозволяє вибудовувати багаторічна взаємовигідне співробітництво. Ми постійно досліджуємо на практиці різні методи впливу на бізнес-процеси і готові ділитися досвідом, створювати і розвивати різні проекти разом з Вами!